Професійна допомога, тільки для вас.

Ви завжди можете розраховувати на комплексне обслуговування найвищого рівня.

 

Ми працюємо разом з вами на всіх етапах - від створення проекту розміщення обладнання до його монтажу, введення в експлуатацію та повсякденного використання.

 

Ми слухаємо вас і вашу команду, щоб визначити ваші конкретні вимоги і найкращим чином задовольнити потреби клініки, а також відповісти на будь-які питання.

 

За допомогою наших спеціальних програм для 3D-планування, ми можемо продемонструвати рішення для проектування приміщень і підстроїти кожне з них під ваші конкретні вимоги.

 

Якщо все обладнання знаходиться в ідеальному стані, воно буде працювати без збоїв, завжди виконуючи поставлені завдання. Ми забезпечуємо надійність вашого обладнання протягом усього терміну служби продукту, і гарантуємо, що він буде точно відповідати клінічним вимогам.

 

Кваліфіковані співробітники і сервісний персонал використовує новітні технології в повній мірі. Всі технічні фахівці пройшли навчання за найвищими стандартами виробників і використовують їх багаторічні знання, сервісну інформацію і досвід.

 

Ми гарантуємо швидке реагування авторизованими техніками в будь-якій точці країни:

 

  • Швидке і компетентне обслуговування
  • Заміна запасних частин

 

Ми працюємо з вами, щоб максимально оптимізувати процеси для досягнення кращих результатів, щоб ви могли зосередитися на турботі про пацієнтів та порятунок життів.